OMEGA YAYINLARI

Bizim Hikâyemiz: Bildiklerimizin Sınırından Sonraki Dünyayla Bağ Kurma

Say Dağıtım Ltd.’nin markalarından biri olan Omega, 2000 yılında, okurlarını, modern insanın yaşam serüveninin derinliklerine davet etme ve bu serüveni anlatma amacıyla kuruldu.

Yayınevimiz, adını aldığı Yunan alfabesinin son harfi Omega gibi, bilinenin son noktasını, bildiklerimizin sınırlarını ifade eder. Bu anlam ve kuruluş niyeti doğrultusunda Omega kitapları, bilinenin ötesine geçiş için bir başlangıç noktası oluşturur.

Omega’da yer alan kitaplar, ana akım ve yaygın paradigmaya göre yorumlanan dünya görüşünün aksine, günümüz insanı için alternatif bir bakış sağlar. Omega, bugüne kadar kişisel gelişim, Doğu ve Batı teozofisi, spiritüalizm, güncel psikoloji, meditasyon ve paranormal olaylarla ilgili kitaplar yayımlamıştır. Bu disiplinlerde eserler veren Osho, J. Krishnamurti, Rudolf Steiner, Brain L. Weiss ve Deepak Chopra gibi dünyaca ünlü düşünürlerin kitaplarını okuyuculara sunmaktadır. Aynı zamanda tarot, şamanizm, kadın bilgeliği, bütünsel sağlık ile ilgili konulardaki yayınlarıyla da okurla olan bağını güçlendirme niyetini sürdürür.

Brand Slider