Tanrıların Parmak İzleri
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 616
Fiyat : 50,00 TL

Tanrıların Parmak İzleri


Levent Kartal Graham Hancock

Eserleri çok satan yazar, araştırmacı gazeteci ve televizyon sunucusu Graham Hancock, oldukça tartışmalı bir tarih görüşüne sahip. Dünyanın bazı bölgelerindeki halklara bilgi getirmiş gizemli, kayıp bir medeniyet hakkındaki teorisi o kadar büyük bir kitlenin ilgisini çekti ki bu teori geleneksel tarih anlayışını değiştirebilir.
BBC, Horizon, Aralık 2000
Buz devrine ait haritalar, tarihöncesi mitlerde kodlu olan bilimsel ve astronomik bulgular, Mısır Piramitlerinin ve Gize Platosu’ndaki tapınakların inşasındaki ustalık, Meksika’daki Güneş ve Ay Piramitleri, Virakoça efsanesi, Pîrî Reis Haritası’nın gizemi...
Graham Hancock dünya çapında, milyonlarca insanın ilgisini çeken eseri Tanrıların Parmak İzleri’nde haritası olmayan bölgeleri keşfediyor, önyargıları sorguluyor, geçmişin karanlık ve gizemli dönemlerine ışık tutuyor.
Tanrıların Parmak İzleri, kimi tarihçilerin acımasız saldırılarına ve eleştirilerine maruz kalıp şiddetli tartışmalara neden olurken kimi kalıplaşmış düşüncelerin ve tarihsel önyargıların sorgulanmasını sağlamış; araştırmacıların ve gezginlerin dünyanın en gizemli antik yerleşim yerlerine olan merakını uyandırmıştır.

 


Levent Kartal
Graham Hancock

Yazar hakkında daha fazla bilgi için üzerine tıklayın.

Kitabın Adı
Tanrıların Parmak İzleri
Özgün Adı
-
ISBN
978-605-02-0421-6
Fiyat
50,00 TL
Sayfa Sayısı
616
Ebat
14 x 23 cm.
Yayınevi
Omega Yayınları
Yayın Tarihi
2015
Yazar
Levent Kartal Graham Hancock
Çevirmen
-
Editör
-
Yayına Hazırlayan
-
Kapak Tasarım
-

Kategoriler : Kayıp Uygarlıklar
Etiketler : Say

Kayıp Uygarlıklar

Kayıp Uygarlıklar kategorisinin tüm kitaplarını görmek için tıklayınız.